| Savin_Ana-Maria_1988 a întrebat:

Cum iti faci un grup pe Facebook? Adica tu sa il realizezi...

Răspuns Câştigător
| betsy a răspuns:

După ce dai log in, la prima pagină, în partea din stânga (sub poza de profil) ai mai multe "liste": Favorites, Groups, Apps, Friends... La Groups îţi apar grupurile din care faci parte (dacă eşti în vreun grup) şi sub lista de grupuri la care aparţii, îţi apare opţiunea "Create Group...".

Dai acolo şi alegi numele, pui membrii grupului şi selectezi de la Privacy: Open, Closed sau Secret (ai explicaţia la fiecare acolo).

Şi asta trebuie să faci ca să creezi grupulhappy

1 răspuns:
| Marin_Caldarar_1977 a răspuns:

Cum sa fac grup sa vada toata tara ce postez