| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti poti face prieteni pe internet? Adica stiti voi vreun sait?tongue.
Asta este un sait unde poti sa iti faci prieteni sau este doar vrajeala...

2 răspunsuri:
| Someone_1110 a răspuns:

Facebook, hi5 - poti sa cauti prieteni dupa anumite criterii(oras, sex, varsta), vorbesti cu ei pe net, apoi va vedeti la un suc...chiar merge! sper ca te-am ajutatbig grin

| Razvanutzu_9109 a răspuns:

Pai depinde. A face pe cineva prieten nu inseamna ca daca il adaugi in lista de prieteni e deja prietenul tau.Trebuie sa discuti cu el.Sa vorbesti, sa va cunoasteti.
Daca cauti un siteuri de socializare:
www.facebook.com
www.hi5.com