| anonim_4396 a întrebat:

Cum faci un sait cu produse sa vinzi pe internet

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Fa-ti cont pe okazii.ro!

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Platesti un programator sa-ti faca un magazin virtual...

| borsec a răspuns:

Acest site se numeste magazin virtual, poti apela la un web desinger, sau daca te pricepi poti sa il faci tu si sa folosesti programul MACROMEDIA, iti cumperi si un domeniu De regula astfel de site-uri sunt factue in flash.

| claudiarebecca a răspuns:

Iti faci un site ca lumea, iti pui produsele pe el, iti faci cont paypal si multa promovare happy

| andrei_5514 a răspuns:

Sunt site-uri gata facute, pe care numai trebuie sa le instalezi (eventual sa le schimbi putin designul). am facut la multi si nu e greu... gen ezchart sau joomla

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum faci un sait cu produse sa vinzi pe internet

| xandrox a răspuns:

Sunt programioare web (scripturi) deja facute pe care u doar le cumperi/sau le iei gratuit depinde de program si le instalezi + setezi. de asemenea trebuie sa cumperi un domeniu (www..com/.ro + gazduirea pe un server(trebuie sa iti pui siteul undeva:) ). Poti angaja o firma(sunt multe) sau un freelancer(liber profesionist). iti recomand www.mbdragan.ro,tree.ro ca firme. iar freelancer je:)