| MrsPink a întrebat:

Cum mias putea da seama ca cineva ma barfeste ma uraste sau ma place cu adevarat? am cateva probleme cu asteabig grin

Răspuns Câştigător
| GuessWho a răspuns:

Asc ralucutzuu.
Daca cineva te barfeste.gen : ai vazut ce bluza are sh aia"
Le este ciuda pe tinelaughing si fi fericita. ca te vorbeste lumea.asa devii cunoascuta.
Cand cineva te place.se va ba; bai un pic can va vb cu tine, va fi timid [in cazul baietilor]
Si daca te uraste cineva.pai cine te uraste isi doreste sa fie ca tine.sa nu pui suflet la jigniri si alte din astea.nu le da atentie si toti vor muri ca vor vrea sa aiba taria tasmug
norocbig grin
Fundita?big grin