| simonel123 a întrebat:

Deci cum mi-as putea da seama ca la prietena mea ii place cu adevarat de mine?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Doi prieteni, daca nu se plac, nu pot fi prieteni. Pentru a incepe insa o relatie sentimentala, trebuie sa fie ceva mai mult: fluturasii. Invita-ti frumusel fata la un suc si spune-i of-ul tau, cred ca si ea doreste ca tu sa faci marele prim pas. Daca insa deja voi formati un cuplu si tu inca iti pui o asemenea intrebare, atunci este timpul sa te retragi.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Simplu, dacă ai invăta să scrii corect.

| ElenaSA a răspuns:

Se simte, din gesturi, din atitudine, din cuvinte, din faptul ca vrea sa petreaca timp cu tine, ca iti vorbeste frumos, "dulce".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scriind corect?

| Elena_Maria_Dragan_1992 a răspuns:

Intreab-o e mai simplu decat sa deduci cine stie ce prostii.