| RAY a întrebat:

Cum ne ferim de mincinosi?

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mută-te pe o insulă pustie sau pe Marte, poate scapi.

P.S. "Everybody lies."

NOname
| NOname a răspuns:

Dar dacă mă gândesc mai bine, cel mai sigur ar fi să te sinucizi (nu că ţi-aş sugera să treci la fapte), căci şansele ca tocmai tu să fii primul adult - nelipsit de raţiune - care nu a minţit şi nu s-a minţit în viaţa lui, sunt ca şi egale cu zero.

| RAY explică (pentru NOname):

Nu poti dovedi ca am mintit vreodata desi afirmatia e nula

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Nu ai cum.
Lumea este plina de mincinosi si nesimtiti.
Nu numai in Romania gasesti asa, ci in tota lumea toti vor ceva de la tine happy

Si ca sa te feresti tot la fel, nu ai cum... sad
Niciodata nu poti sa stii ce e in mintea unui om.
Pa, numai bine.

| zurick a răspuns:

O sa incerc sa scap de mincinosi,
atunci cand nu v-oi incerca sa scap de mine.

| zurick a răspuns:

O sa incerc sa scap de mincinosi,
atunci cand v-oi incerca sa scap de mine. Elimina nu din raspunsul meu, de vina e tastatura, de fapt eu

| MaskOfSanity a răspuns:

Până şi tu eşti mincinos, mai mult sau mai puţin.

| RAY explică (pentru MaskOfSanity):

Da,daca vad ca iubita unui amic il inseala nu o sa spun adevaru nu o sa ma bag

| emiliasuperba a răspuns:

Buna nu prea ai cum sa scapi de mincinosi deoarece peste tot in lume gasesti un om care minte. Dupa parerea mea spune-le persoanelor care te mint ca nu are rost sa mai minta in continuare deoarece tu stii deja adevarul. Sper ca te-am ajutat happy