| Anca_6939 a întrebat:

Cum o cheama pe prezentatoarea care a fost la dansez pentru tine in prima editie?

Răspuns Câştigător
| ralucaralu a răspuns:

Olivia Steer

Olivia Steer a fost alături de ei în fiecare etapă a concursului, la toate repetiţiile, în orice moment de entuziasm sau de tristeţe şi a încercat să susţină povestea fiecărui concurent în ochii juriului şi ai telespectatorilor care au votat ediţie de ediţie. "Şi eu am făcut foarte multă vreme dans, 10 ani balet şI foarte multe cursuri de dans de societate şI cred că una dintre cele mai frumoase modalităţI de exprimare este dansul. E foarte important atunci cînd dansezi să te simţi relaxat, să te simţi liber, să-ţi poţi exprima sentimentele neîncorsetat. Emoţiile de început ar putea să-i încurce pe concurenţi, de aceea mă străduiesc să-i împrietenesc cu televiziunea, cu camerele de filmat şi cu un public foarte exigent.", mărturiseşte Olivia Steer.

Succes!

By AlinoOtsa

1 răspuns:
| Teooo a răspuns:

Olivia Steer happy