| Lacramioara_6794 a întrebat:

Azi la dansez pentru tine e ultima editie?

12 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Nu nu este ultima editie.Probabil dupa incheierea competitiei vor mai exista emisiuni ca un fel de gale.

| Bacemi a răspuns:

Se pare ca da. In prezent e ultima editie.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da, este ultima editie, realizatorii emisiunii intentioneaza sa se retraga in plina glorie.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

@ grennish, eu si BatMan iti multumim pentru votul "stupid" si te rugam sa iti motivezi gestul.

| greenish a răspuns:

Nu.nu e ultima editie.este semifinala.va iesi numai o singura pereche din cele 3 ramase in concurs.vinerea viitoare va fi finala.

| karakedi13 a răspuns:

Salut. Nu! Nu este ultima ediţie. În seara asta va avea loc Semifinala, săptămâna viitoare duelul dintre 2 perechi, iar cealaltă săptămână finala. Sunt curioasă de cine va câştiga. Tu cine crezi ca va obţine Trofeul Viselor? happy

| Ilusion :X a răspuns:

Da.
Morosanu va castiga!

| OanaG a răspuns:

Nu! in afara de editia asta mai este inca unahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sigur, dar daca va fi ca data trecuta(sezonul 8), e ultima editie din sezonul actual(9). Dansez pentru tine, in schimb, nu cred ca se va opri la sezonul 9(dupa cum se speculeaza). Ba chiar e posibil(nu sigur) sa urmeze o noua Liga a invingatorilor cu cei mai buni concurenti ai sezoanelor 6-9winking.

| roxpau a răspuns:

Nu este semifinala

| davidutzu a răspuns:

Nu.Azi este semifinala si finala. Dar mai e o editie(editia pentru cea mai populara echipa) fundita?

| mirunette a răspuns:

Nu aceasta este semifinala vinerea viitoare este finala