| razadeluna a întrebat:

Cum o sa va distrati in weekendul asta, cu toata zapada asta? patinoar, la munte, schi, etc, etc...

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Duminica ma duc la patinoar cu cativa copii. Sper sa nu intepenim de ger pe-acolo, ca, la cum zic astia ca vor fi -11 grade, mi-e ca o sa trebuiasca sa patinam non-stop... fara pauza de tigara pentru mine si de ciocolata calda pentru ei.

| alex:) a răspuns:

Sambata ma duc la patinoar cu colegi de clasa
si dumunica ma duc cu sania
big grin

| hrdcore a răspuns:

In acel weekend am fost la schi

| baby C a răspuns:

Duminica ma duc in excursie cu scoala la Craiovahappy asa o sa ma distrezhappy