| ralwca99 a întrebat:

Cum pot sa imi conving parintii sa ma duca la munte in weekendul asta? dau funda :-)

Răspuns Câştigător
| xOneTwoThree a răspuns:

Cel mai bun lucru ar fi negocierea. Depinde de parinti. Daca au timp e foarte bine. In primul rand trebuie sa discutii mult cu ei,si sa te rogii foarte mult de ei,pana ce vor ceda. Sau spune-le ca ii vei ajuta cu banii, ca acestia nu-s o problema, sunt multe lucrui doar trebuie sa ai imaginatie. =]

1 răspuns:
| gabismecherul10 a răspuns:

Daca ii implori si nu te lasa poate ca sunt suparati pe tine sau... poate sunt in criza. Fale un cadou sau ajuta-i la treaba si punete la sris si la invatat vreo 2, 3 zile, in felul a.ccesta vor crede ca esti o fata harnica si poate te vor duce.Te rog mult da-mi funda ca nu am nici macar una...te rog frumos

Întrebări recente