| ProCoSmYn a întrebat:

Cum o vezi tu pe fata visurilor tale? vreau multe detaliiiiii

Răspuns Câştigător
| RoXyRaLu a răspuns:

Fizic:cu parul saten,ochii verzi-caprui,nu prea grasa, dar nici slbanoaga, 1, 59-1, 60 inaltime,buzele subtiri,gura medie,sprancene potrivit de groase(negre),cu parul lung,ondulat,capul rotund.
Psihic:desteapta,isteata,buna la suflet,darnica,sa nu fie egoista,o fata care mereu sa te bine-dispuna,vesela, voioasa, carismatica,. Funda?puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| cLeILa a răspuns:

O fata sincera care uraste minciuna, asta e cel mai de pret lucru, fundita? plzzz

Răspuns utilizator avertizat
| Ghost a răspuns:

Frumoasa si multi-milionara asta imi doresc