| ancu_6221 a întrebat:

Cum ar trebui sa fie baiatul/fata visurilor tale?

Răspuns Câştigător
| Simona23 a răspuns:

De cele mai multe ori ce ai "in vis" nu corespunde cu realitate.visul e ceva spre care tintesti insa, cel putin din experientele mele, ceea ce visezi nu se si concretizeaza.Eu zic ca ar trebui sa cauti ceva sa-ti placa la acea persoana si apoi sa te gandesti ca e ca si "in visurile tale".

11 răspunsuri:
| Any_2443 a răspuns:

Sa arate bine, sa aiba multi bani, sa fie stilat, sa ma asculte, sa ma sustina financiar, sa fie frumos, inteligent, sa ma asculte atunci cand vreau sa ii povestesc cate ceva, sa imi acorde atentie, sa imi faca foarte des cadouri scumpe, sa ma iubeasca, sa nu ma intele, sa aiba mai multe case, sa imi fie alaturi la greu, sa aiba mai multe masini foarte scumpe, sa fie glumet...Cam atathappy Asa trebuie sa arate barbatul visurilor mele...se vede ca nu sunt deloc pretentioasatongue

| BellsC a răspuns:

FrUm, inteligent, educat, politicos, grijuliu, misterios, glumet dar si serios, sa fie''cool'', sa fie bun la suflet, intelegator dar sa aiba cateodata fata de ''baiat rau'', sa aiba oki frum.sa fie puternic
si in sf sa aiba si niste bani ca...nah :-J

| andrei a răspuns:

Acum cateva saptamani as fi zic ca eu nu am un vis cum mi-as dori sa arate o fata, fata visurilor melehee hee

acum insa...am preferinte exactelaughing

roscata, ochi verzi sau albastri, par lunghee hee
bruneta, ochi albastri, par lunghee hee

nu pra mari diferenta numai NU blondalaughing

| Яùxsi a răspuns:

Brunet, ochi verzi, gropite in obraji [daca nu cer prea mult laughing ]... sa fie inalt. happy

| Iubescsaiubesc a răspuns:

Brunet, alblaughing, ochii caprui:X si un ceas pe manasmug[ador baietii care au ceas pe mana, nu stiu dclaughing]

| delicioasatha a răspuns:

Pai baiatul visurilor mele.ar trebuii sa fie.brunet,ochii caprui, 1. 70.

| rus a răspuns:

Frumoasa bruneta sa aiba ochi caprui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragut calm nu prea impresionat de lucruri inutile[tigari cafea ]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blond ochi caprui mai mare ca mine calm inteligent glumet cate odata serios educat roman cool sa fie iintelegator si bun la suflet

| iulih a răspuns:

Aooooleooooooo

pai bruneta/blonda ochi caprui/albastri pote si versi sa aibe tate cur

| SiminaLungu6 a răspuns:

Saten-castaniu...ochi albastri, bine facut, generos amabil istet, iubitor, frumos(bine inteles)