| overdose90 a întrebat:

Cum petreceti seara de Revelion? happy

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Intr-un club, bineinteles

| pwp a răspuns:

Cu o prietena!
mergem pe faleza, apoi acasa!

Abh
| Abh a răspuns:

La serviciu, ajutandu-i pe ei bolnavi.

| albastrel a răspuns:

Deokmdata nu stiu :d, ori cu socrii mei, ori cu un grup rastrans de prieteni intr-un club ceva big grin

| YoYo a răspuns:

Simplu pe la vreo 9-10 noaptea mergem la bunici(care stau in acelasi bloc cu mine) ne adunam toti la o masa specifica revelionului. Apoi asteptam cu nerabdare ora 12devil...Pe la 12 fara 10 ne pregatim artificile...la 12 fix iesim afara si dam drumu la spectacol apoi ies cu prietenii pana pe la vreo 3 Frumos nu? Funda plshappy

| Me_5216 a răspuns:

Eu ma voi duce la o prietena.

| p1nk a răspuns:

Cu un grup de prieteni bineinteles desi ma gandesc sa raman acasa sa stau cu bunicul meu deoarece la el tin cel mai mult.