| anonim_4396 a întrebat:

Cum poate deveni un om impulsiv și iritabil, un om calm și detașat, care nu acționează din impuls/instinct, ci cu înțelepciune?
E posibil?

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

Da este posibil și exista doua variante.
Așa cum a zis și Jacktaylor doar o iubita care e opusul l-ar putea schimba.
Dar și o serie de întâmplările nefaste ar putea schimba un om impulsiv.Prin întâmplări m-am referit la situații de viață în care un tip impulsiv a avut de pierdut și a ajuns la concluzia că trebuie să reflecteze intodeauna mai bine la o situație înainte de a lua o decizie neinspirata.

3 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

laughing Cea mai tare întrebare. Știi de ce?
Că poate fi interpretată în ambele sensuri.

Cum poate deveni un om (care este) impulsiv și iritabil, un om calm și detașat?
sau
Cum poate deveni un om impulsiv și iritabil, un om (care este) calm și detașat?

Probabil poate fi un test psihologic.
În funcție de cum va fi interpretată de fiecare, va spune câte ceva despre el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca are o iubită care e exact opusul happy iubirea schimba totul

| alexandradlr a răspuns:

Este posibil dacă este forțat de împrejurimi și de situații.