| Brega_Alexia_1991 a întrebat:

Cum pot apărea pentru anumite persoane de pe Facebook offline. ..Cu schimbarea de Facebook de acum

Răspuns Apreciat de Editori
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Colțul din dreapta (jos), imediat sub chat, deschizi:
1. OPȚIUNI (Options)
2. SETĂRI AVANSATE (Advanced Settings)
3. Oprește chatul doar PENTRU UNELE contacte/ Turn off chat for only some contacts (adaugi numele persoanelor, care nu dorești să știe că ești pe FB), ori selectezi Oprește chatul PENTRU TOATE contactele, cu excepția/ Turn off chat for all contacts except... (scrii doar numele persoanelor cu care vrei să comunici, pentru a ști că ești online).

Sincer, setarea "invisible" înseamnă mai mult "nu vreau să fiu deranjată!". : ))
Cei familiarizați cu facebookul vor ști că ești prezentă, deși stai pe invisible, fiindcă vei apărea cu 1min, ceea ce înseamnă că ai activitate pe FB.
Mi-am amintit ceva. încearcă așa: http://www.ghostforchat.com

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inchide chat-ul.

| deeeaqq a răspuns:

știu că ți plac săgețile.
http://imgur.com/a/SZG12