| FaraNumePls a întrebat:

Cum pot bloca un număr de telefon?
Eu sunt în rețeaua Digi.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Depinde de telefon, daca iti permite acest lucru. Ar trebui sa intri in telefon/setari/setari apel/respingere apel/lista de respingere automata si sa introduci numarul. Sau dai pe apelul respectiv apoi trebuie sa intri intr-un meniu si sa-l adaugi pe lista de repingere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce versiune Android ai? Sau ai IOS? Windows Phone?

| NAT0 a răspuns:

E o aplicaţie cm security pe Android, ai o opţiune acolo unde scrie call blocker, selectezi nr privat şi mai jos ai încă o opţiune să scrii numărul pe care vrei să-l blochezi.