| cipicu92 a întrebat:

Cum pot crea albume noi de fotografii pe facebook?

Răspuns Câştigător
| Fantha a răspuns:

Mai întâi intrii pe pagina profilului tău.Sub poza de profil o să găseşti nişte opţiuni printre care şi fotografii.Dai click acolo iar sus în dreapta îţi va apărea "+Încarcă fotografii". Apeşi acel buton, selectezi pozele dorite şi în aceeaşi fereastră poşi creea şi un album nou.

1 răspuns:
| Zippo21 a răspuns:

Atuncia cand vrei sa iti pui poze noi pe profilul tau de facebook iti arata mai jos in care album doresti sal pui sau sa creezi... ii dai un nume si apoi creeare big grin