| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot deveni mai ambitioasa? straight face

8 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Numai daca ai o DORINTA APRIGA de a castiga ceea ce vrei sa castigi, de a deveni ceea ce vrei sa devii, de a face ca visul sa devina realitate.
Este adevarat ca uneori iti mai trebuie si RABDARE.

| CarlaElena a răspuns:

Du-te la domnul Vendetta sa te invete el. laughing Asta nu e o intrebare la care sa iti poata raspunde cineva, e una la care doar tu poti gasi raspunsul.

| WhatheWow a răspuns:

Fi barbata, draga!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa crezi in tine! Sa citesti, sa folosesti internetul pentru curiozitati (de aceea exista Wikipedia) nu pe Facebook, Messenger, Twitter etc. De aceea toti au picat bacul! Sa inveti inainte sa se invete la scoala, ca sa fie mai usor! Bafta.

| pretty34 a răspuns:

Acest lucru vine de la tine si creste in general dupa un esec. Ai mai multa incredere in tine si nu te lasa pana nu obtii ce vrei!
http://www.prieteni.ro/......0-320.html

| kscorpio a răspuns:

Cu ambitia te nasti. Nu stiu daca se poate cultiva. Incearca sa nu te multumesti cu putin sa vrei mereu mai mult si mai bine, sa incerci sa iti depasesti conditia.

Răspuns utilizator avertizat
| BlackMillFan a răspuns:

Asculta muzica.