| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot downloada jocul sims 2 (explicit). Se poate trimite pe mess?

Răspuns Câştigător
| Sergiu95 a răspuns:

De aici poti downloada hte sims 2. Este cel bun are 2Gb si ceva este cel mai mic.Asta e cel bun.Prin mess este imposibil sal trimiti.Acolo se pot trimite doar chesti mici.big grin

1 răspuns:
| LoReDaNa a răspuns:

Buna
mere sa il descarci sh [pe mess ca asa mi la tr sh mie o fata, dar problema e ca dureaza sa se descarce camm... 3-4 ore asa laughing) este un joc destul de marebig grin
funda?