| ndjfmkf a întrebat:

cum pot eticheta pe cineva intr-o postare de pe facebook care o fac de pe telefonul mobil? funda :* un raspuns cat mai repede

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vrut sa te ajut, dar m-a speriat amenintarea ta cu funda, mai ales ca e rosie!

| ndjfmkf explică (pentru anonim_4396):

? nu inteleg happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru ndjfmkf):

Ideea de a incuraja raspunsurile prin santaj, cu mita funditei ma ingrozeste.

| ndjfmkf explică (pentru anonim_4396):

Eu una daca ajut o persoana nu o ajut pentru funda doar ca am pus funda ca unle persoane ajuta doar pentru funda si m-am gandit ca sa imi rspunda mai repede sa scriu funda big grin