| κίllą a întrebat:

Cum pot face credite pe IMVU? Sper sa-mi puteti da alte metode in afara de invitatii prin e-mail, sau verificarea contului (pentru ca merge doar o data si am folosit-o). cryingcryingcryingcryingcrying

Răspuns Câştigător
| bettyk a răspuns:

Poti sa faci si cu imvu mafiawinking cauta pe google imvu mafia logeazate si da-i start o sa-ti dea cateva zute pe zi sau cthiar 1, 000

6 răspunsuri:
| Anonim_5535 a răspuns:

Si eu joc,
Ma cheama/Sunt Spynker...
Creditul se cumpara, o data ce cumperi credit.
contul tau va deveni VIPwinking
Apropo poti sa mai faci cate un pic (credit)
cu cainele...
defiecare data cand il inveselesti primesti 15 dolari sau cum le spune...
In Rest nici eu nu prea le am.(Cu jocul)
O zi buna...

| Merisorr a răspuns:

Ai incercat sa mergi la chat now? Daca faci tutorialul iti da 1000 promo credit big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.ai avea 3 modalitati.Imvu mafia.Pet.thinking Dai pe chat Now...Aqolo.si prin invitatie. dar faza cu invitatia nu mai stiu cum se facestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fac prin invitatilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa faci cont pe myyearbook

| paradox2010 a răspuns:

Pe mine nu mai imi da crd nici daca dai inv de 5 orilaughing