| mariusalex2019 a întrebat:

Cum pot face o sesizare la protectia copilului in modul online, se poate? Am un caz al unui copil de 5 ani, in care ma-sa este denaturata.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Toate institutiile DGASPC ar trebui sa aiba o adresa de contact online.
In ce judet are loc situatia prezentata?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Online s-ar putea să nu ia măsuri. Contactul direct.

| doctorandus a răspuns:

Ce intelegi prin "masa denaturata"? E veganist? E ma-sa lesbiana? Ambele variante sunt perfect legale. De altfel, chiar si prostituatele au dreptul sa aiba copii, nu scrie nicaieri ca n-au voie sa-i creasca.

| Fatamuntilor a răspuns:

De ce onlinine? Orice primarie are asistenti sociali!
Mergi acolo povesti cazul!