| vεηiη a întrebat:

Cum pot gasi (pe imvu) room-urile facute de un anumit utilizator, de exemplu eu am contul oOZuzu si sunt moderator la toate room-urile utilizatorului S3ducti0nx3. Cum gasesc room-urile ei?

1 răspuns:
| Alrawan a răspuns:

Pai scrie acolo numele ei...sau daca o scris acolo la descrierea camerei, gen "respect pentru mine si moderatori : oOZuzu, etc." atuncea scrie numele tau, si o sa iti apara numele. poate gasesti, sau daca nu. spune-i ei sa intre in room'urile ei. si intri si tu si le bagi la favoritewinking