| AndreeaLupan a întrebat:

Cum pot iesi de pe TPU si sa intru cu alt cont...nu gasesc aici iesire din TPU, nu stiu unde este. Ajutoooor.

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Dai click pe Logout

acolo in stanga unde ai logat ca nastiusha si mai jos iti scrie punctele apoi vizualizare profil,..., etc. cu portocaliu, ultima data scrie logout dai click pe logout si ai iesit cu acest cont si te poti loga cu altul happy

1 răspuns:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

În stânga unde scrie logat ca nastiusha, găseşti o listă dai click pe logout, ultimul rând.Baftă!