| Hyacinth a întrebat:

Cum pot naturiștii, homeopații sa spună că medicii și farmacia îmi vor banii când ei încearcă șa-mi vânda levănțică cu 30 de lei?

5 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Pai si ce vrei sa zica? E logic ca zic asa ca sa te pacaleasca sa cumperi prostiile lor inutile, macar medicatia isi face efectul, naturistele nu prea.

Răspuns utilizator avertizat
| Mosotti a răspuns (pentru Hyacinth):

Pai asa sunt multi, ce, doar ei? Ipocriti sunt destui. Dar ce, au vreo valoarea ei? N-au.

| mastadont a răspuns:

Să vezi când dai de ăia cu uleiuri esențiale care îți vând o sticluță de câțiva mililitri la 300 de lei...

| Homoerectus a răspuns:

Ce înseamnă homeopat?