| BMW200 a întrebat:

Cum pot pune o imagine tip GIF pe un site la profil si sa se miste ca asa o pun dar nu mi se misca

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Site-ul respectiv suporta imagini GIF? daca DA, atunci incarca imaginea gif la profil sau daca vrei sa o pui in pagina, atunci incarca imaginea pe imgur aici http://imgur.com/ si dupa aceea copiaza al treilea script html din stanga unde scrie-> HTML Image (websites / blogs) si posteaza-l in pagina respectiva.
Bafta!

1 răspuns:
| ILoveMe2 a răspuns:

EU am pus la profil dar nu mergem am dat resize la 60x60 si tot nu mere nu-s ce are :