| Bell10 a întrebat:

Cum pot sa adaug poze pe contul meu de la ( TPU. ) ma ajutati? ^.^ mi-am facut cont acum 2 zile si nu stiiu sa adaug fotografi sad

7 răspunsuri:
| aleCsandrra a răspuns:

Nu ai cum sa adaugi poze, doar daca vrei sa-ti pun poza de profil in rest nu. Aici nu e facebook!

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Nu ai cum sa adaugi poze, doar poza de profil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Intra la editare profil, se afla in stanga ta unde scrie Logat ca Alice17bacii, dai click si te duci la selecteaza o poza(imagine) de profil, dai click pe choose(alege), si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale, selectezi poza(imaginea) dorita.
Te pup! ^.^

| EvaneSScence a răspuns:

Daca vrei ca poza a ta la profil, alege din stanga " editare profil" si acolo " selecteaza imagini" si pui poza aleasa de tine. Fiind nou, iti apare a doua zi.

| Bell10 explică (pentru EvaneSScence):

Va Multumesc am reusit sa pun dar acum astept sa apara mersi mult :* ^.^

| EvaneSScence a răspuns (pentru Bell10):

Cu placere:*

| tenshi261 a răspuns:

Doar poza de profil poti sa iti pui