| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Cum pot sa aflu contul de Facebook al unui membru de pe TPU!? Mulțumesc frumos!

9 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Salut Alexandru! Mai merge afacerea cu avon-ul? happy

Poți afla contul de Facebook al unui user dacă acesta îți oferă această informație, deci poți încerca să o ceri.

| Zuzu1991 a răspuns:

Daca nu e evident ca trebuie sa il intrebi pe el, atunci iti recomand ghicitoarea Mafalda, te "rezolva" ea, contra cost

| Sophieka a răspuns:

Doar daca intrebi un utilizator direct daca iti ofera contul de Facebook sau daca il are mentionat in profilul s-au TPU.

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru Sophieka):

Da aia. Cum vad sai mai bine zis unde vad dacă are FB? Pe TPU unde scrie? Mersi!?

| Sophieka a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Scrie la profil acolo sub poza, unde e trecuta data inregistratii pe TPU, locatia, genul feminin sau masculin etc, dar Facebook-ul doar daca utilizatorul si-a scris link-ul de Facebook altfel, nu.

| Werrich a răspuns (pentru Sophieka):

Vrea să o atace pe Jassmina

| Sophieka a răspuns (pentru Werrich):

Nu stiam asta dar Jassmina e o tipa care nu se lasa asa ca...

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru Werrich):

Nu mai am treaba cu ea

| Fabianaa a răspuns:

Întreba respectivul utilizator sau mergi la un medium sa îți spună happy