| Noemy99 a întrebat:

Cum pot sa descarc messengerul pe mobil?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebuie sa ai mobil cu sistem operativ android apoi prin wireless te conectezi si in android market gasesti yahoo messenger gratuit.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru mgtow):

Ahaha.Eu am Samsung U600 departe de smartphone si mi-am scos messenger chiar daca nu yahoo dar messenger care cred ca merge cu mai multe genuri de messenger-uri cand aveam netu, direct pe tel.O sa fac si poza odata daca nu crezi, dar nu-ti trebuie smartphone.

| nistorpetru98 a răspuns:

Buna daca ai android intra pe magain play si scrie in rubrica de sus cauta:yahoomesenger si-l descarci, bafta