| Danut3s20 a întrebat:

Cum pot sa fac rost de multe voturi aici?/ http://www.econcurs.info/concurent-BadboY%20Sebytza.html nu vreau programe nimic vreau ca lumea sa ma ajute sa strang cele 458 de voturi ramase si nu mai fiti asa de disperati dupa funde pentru ca la ce iti folosesc fundele? cand va aud funda funda dai funda? imi vine sa va scuip in fata asa ca faceti si voi o fapta buna si ajutati-ma sa strang voturile alea doar pentru ca nu sunteti niste nesimtiti si o sa am ajutati pana la ultimul vot asa cum si eu va pot sa voturi pe raspunsuri si repet inca o data nu mia cersiti funde TPU nu a fost creat pentru a castiga funde nu e un joc sau e ca voi sunteti dependenti de jocuri si credeti ca tot e un joc! pai nu asta nu e asa in TPU lumea se ajuta nu se joaca si cerseste funde! x( asa ca ajutati-ma cu niste voturi!;) http://www.econcurs.info/concurent-BadboY%20Sebytza.html
sa nu vad ca nu a dat nimeni dar nu mas mira incercati si voi sa va schimbati putin. ce ziceti voi ma ca ce drak sa-l ajutam pe asta ca oricum nu ne da funde nu?

1 răspuns:
| mAtaaIsAPiTziFrOmDaaClubb a răspuns:

Te inteleg...sincer
si eu am postat chestii din astea dar nimnei nu mi-a dat vottongue