| emy1994 a întrebat:

Cum pot sa fac sa se incarce mai repede filmuletele la care ma uit pe net?

3 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Nu prea poti face nimic.
Daca ai viteza de internet redusa, trebuie sa-ti maresti viteza.
Daca ai o viteza mare, tot nu poti face nimic, deoarece sunt multi utilizatori ai internetului care se uita la filmul/filmele pe care vrei sa te uiti si tu.

O zi frumoasahappy

| whatevernvm a răspuns:

Da-i un picior unitatii sau un pumn monitoruluiwinking eu asta fac

| Kerli a răspuns:

Sa-ti pui net mai bun
sau sa nu deschizi alte ferestre, sa lasi sa se incarce doar filmuletul