| νєησм a întrebat:

Cum fac ca filmuletele de pe you tube sa se incarce mai repede?

Răspuns Câştigător
| CapitanuSemafor a răspuns:

Setezi pe 240p sau 360p. Calitatea va fi mai proasta dar se va incarca mai repede. Foarte repede pe 240p. In rest, o conexiune mai buna la net, daca vrei filme in 480p si 720p sa mearga repede

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Fa asta in Firefox> Tools> Privacy, jos la Private Data> Settings, vezi să fie bifat în dreptul Cache. Verifică şi celelate opţiuni, şi bifezi/debifezi ce crezi tu de cuviinţă, apoi OK. Acum click pe Clear Now. Apoi intra pe Youtube si da clik dreapta pe un film care ruleaza\settings\apoi in fereastra deschisa ai 5 ferestre mai mici aici bifezi \enable hardware acceleration apoi in a 3 fereastra intri in local storage\aici reglezi cursorul la 100kb si apoi inchizi. Dai un restart la MOzilla. Încearcă să vizionezi un clip pe YouTube! spune daca mai sunt probleme!

daca mai vrei si un accelerator SpeedBit Video Accelerator
Accelerates videos from YouTube gasesti aici http://www.speedbit.com/downloads/ asa nu o sa mai ai probleme! Succes!