| BiibiiBaaa a întrebat:

Cum pot sa fac spagatul,? de fiecare data cand incerc mi se pune carcel la picior crying. ce sa fac? dar care e mai usoara sfoara sau spagatul? si cum se fac? stiu ca, cu exerciti dar asa mai repede si mai usor big grin

fundita :*

3 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Încerci şi încerci până reuşeşti. Poate Mircea Badea, poţi şi tu.

| Anto007 a răspuns:

Nu stiu ce e mai usor, stiu ca trebuie sa faci fandari, cat poti de des, si usor-usor o sa vezi ca te apropii de spagat/sfoara. Stiu ca astea ajuta cel mai mult...