| Rebeca21121 a întrebat:

Cum pot sa imi ascund prieteni de pe facebook? sa ii vada doar cei din lista mea si toate informatile urgent va rog

2 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Pentru prieteni: dai click pe "friends" si apoi pe creionul acela http://i.imgur.com/jsyqKGn.png alegi Edit privacy si apoi pui friends, sau only me.
Pentru informatii: dai click pe About, mergi mai jos si dai "see all", apoi incepi sa dai Edit la fiecare si alegi de acolo ce sa fie public, ce pentru prieteni si ce doar pentru tine. Ai inteles?
A, nu uita sa dai save.