| campanario a întrebat:

Cum pot sa imi schimb directia de email la hi5 ( asta pastrandu'mi acelasi hi5 )?! Si am sa dau si explicatia : nu mai vreau sa fiu gasita dupa adresa de email sau ID de mess, daca am cont hi5 sau nu. As dori sa stiu daca exista posibilitatea de a'mi pierde pozele si toate chestiile daca imi schimb adresa. Multumesc frumos! happy

2 răspunsuri:
| ralucutza89 a răspuns:

Pai singura chestie cred ca e sa iti faci alt contwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dai la cont sus unde scrie adresa de email iti scrii adresa noua iar unde scrie langa parola scrii parola de le email