| remus a întrebat:

Cum pot sa-l scot pe cineva de la Ignore pe Messenger? Va rog!

Răspuns Câştigător
| M4RK a răspuns:

Intri la Messenger- Preferences - alegi "Ignore list" si acolo scrie Remove - apesi pe cine vrei sa fie scos de la Ignore si dai Removehappy. Apoi scrii id lui inapoi si il adaugi in lista. happy
Simplu si usor.
Bafta!
By pingu

18 răspunsuri:
| deleuandrei a răspuns:

Intri acolo unde-i lista de ignorare. si il stergi de acolo apoi il adaugi din nou la prieteni. BFT

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Cum zice si pinguinul dai acolo la ignore si dai clik pe acela si dai remove

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri la messenger-preferences-alegi "ignore list" si acolo scrie remove-apesi pe cine vrei sa fie scos de la ignor si dai removehappysi apoi scrii id lui inapoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe mesenger dai prefernces alegi ignore list si acolo scrie remove pesi si tu pe cine vrei sa fie scos dela ignore dai remove si ii scrii id inapoi happy
iu cens simi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mesri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai acolo la meesenger-preferences-ignore list dai remove si ii bagi id in lista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri la messenger dupa aia dai la preferences apoi dai ignore list dupa aia iti alegi pe cine vrei sa scoti de la ignore si dupa aia dai remove si dupa acea scrii id lui inapoi big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagi batu in cur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiutyu!

| remus explică:

Pentru anonim... am aflat cine esti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Just.maxim...i know, but i don't say laughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu stiu. scuze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms ca mi-ati spus xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lolz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri la messenger-preferences-alegi "ignore list" si acolo scrie remove-apesi pe cine vrei sa fie scos de la ignor si dai removesi apoi scrii id lui inapoi
simplu si usor
bafta!
by dragos

| biencuta_6030 a răspuns:

Intri pe mess dai preferences dai ignore list apoi apesi pe cine vr sa scoti de la ig si dai remove apoi scrii de la capat id lui ca sa mg nu styam nici eu pana MA INVATAT CNV PA PA pup sper sa iti fie de folos :-)

| Pop_Petru_1997_oQaK a răspuns (pentru M4RK):

Unde gasesc Preferences?

| Joanna_Antonik_1968 a răspuns (pentru biencuta_6030):

Bună, nu reușesc nicicum să găsesc Preferences nici ignore list?