| Bubless a întrebat:

Daca dau ignore cuiva pe messenger, apoi il scot de la ignore el de ce ma poate vedea online? Eu nu il vad dar el imi poate scrie.
Cum pot sa fac sa nu ma mai poata contacta?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| pisylayla a răspuns:

Tot acolo la preferance, scrie ignore list, si de acolo, este undeva add in dreapta, pui adresa acelei persoane si apoi ok, si gata sper ca ai inteles, fundita? big grin

4 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Pai el te poate vedea ca tu esti inca in lista lui de prieteni, pe cand tu, dandu-i ignore l-ai scos pe el. daca u il scoti din lista nu merge si invers treaba asta. tie iti ramane la address book, tu ii ramai lui in lista de prieteni. ca sa nu te mai poata contacta da-i din book delete (delete de tot)...si dupa aia ignore. asa o sa i te stergi din lista lui de friends

| KarmaChameleon a răspuns:

Da-i ''Report as Spam''

| Cåpåċεl a răspuns:

Pentru ca tu i`ai dat iggnore si de la el din lista nu poate disparea, dar trebuie sal lasi in lista de iggnore ca sa nu iti mai zica ceva vreodata pe mess

| criiisa a răspuns:

Ca sa nu te mai poata contacta da-i din nou ignorehappy...iar daca lui ii apari online, iar u nu il vezi pe el este deoarece sta pe invisible pentru tine. Sper ca te-am ajutathappy