| Fineness a întrebat:

Cum se da ignore la messenger?

Răspuns Câştigător
| ღAleKrissღ a răspuns:

Deci dai click dreapta la pers apoi delete-->yes dupa aia te duci la adress book si dai dublu-click pe acea pers si vezi sus in dreapta ignore user-->apoi dai click pe patratelul (report... as spam)-->apoi OK

8 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Cauţi contactul pe care vrei să îl ignori, îl ştergi din listă, apoi te duci la Messenger > Preferences > Ignore List, iar la căsuţa cu "Ignore only the people below" dai "Add", scrii id-ul contactului, > Ignore > Apply > Ok.
Sper că te-am ajutat!

| ßömþŌʼnįĶ a răspuns:

Din Messenger intri in Preferences,te duci pe Ignore List si la Ignore only the people below introduci ID-ul persoanei respective. Apply, OK si gata. Nu vei mai primi nici un mesaj de la persoana respectiva .

| SamSon a răspuns:

Click drepta pe id respectiv--> delete--> te duci la adress book (jos de tot) dublu click pe id lui ca si cum ai vrea sa vorbesti cu persoana respectiva si dai ignore user

| Destinee a răspuns:

Din Messenger intri in Preferences, te duci pe Ignore List si la Ignore only the people below introduci ID-ul persoanei respective. Apply, OK si gata. Nu vei mai primi nici un mesaj de la persoana respectiva.

Bye:*

| LoveAgain a răspuns:

Pai fii atenta il stergi din lista si il cauti in adress book deschizi fereastra de conversatie persoanei care vrei sa-i dai ignore si acolo sus in dreapta deasupra pozei lui sunt doua optiuni 1.Add user si 2. Ignore user si tu dai a-2a sper ca te-am ajutatwinking

| andraucv_3202 a răspuns:

Stergi pe respectivu/va din lista, dai clik dreapta pe id optiunea delete astepti sa intre iar si apare undeva in dreapta add sau ignore si dai IGNORE sper ca te-am ajutat:*

| goejoy a răspuns:

Dai buzz apoi scrii IGNOR apoi cateva buzz-uri si nu e nevoie sa dai tu ignor, sigur primesti!

| BelleSarah a răspuns:

Stergi din lista de prieteni persoana respectiva, apoi te uiti in adress book (daca ai setata limba engleza), cauti persoana pe care ai sters-o adineauri, dai dublu clic pe poza ei/lui si iti apare sus in dreapta,, ignore this people" sau cum iti apare. apesi pe el, dai clic pe,, Spam", dupa aia pe ok sau pe yes si...S-A REZOLVAT!