| simona_9850 a întrebat:

Cum pot sa ma anscriu la emisiunea Frumusete pe muchie de cutit?

25 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Citeste aici;)
http://stirileprotv.ro/......cutit.html
Sper ca te-am ajutat!:)
:D

| hashe86 a răspuns:

Poi intra pe site-ul protv-ului. trebuie sa fie acolo emisiunea si detalii legate despre inscriere. din cate am vazut pe tv se fac iar inscrieri. eventual urmareste promourile lor.

| cioko19 a răspuns:

Extreme@protv.ro
acesta este adresa lor de e-mail.
mult succes simonahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simona daca aflii ajuta-ma si pe mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu sa ma inscriu dar nu stiu cumcrying((ma ajuta cinevaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot samaanscriu laemisunea frumusetepe muchie de cutit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suces la emisiune si sa te aleaga cat mai repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tre saa treci peste tot iti tin pumni te iubim simona

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu as vrea sa ma anscriu dar nu am curaj mult succes Ramona din cluj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sugi capu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite mail la aceasta adresa - extreme@protv.ro, iti spui povestea si trimiti si cateva fotografii cu tine. Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as dori sa ma inscriu la emisiunea lui victor slav si as dori sa aflu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai scrii extreme@protv.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceiasi problema MARILENA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua! ma numesc stefu maria locuiesc in tg-jiu judetul gorj str.aleea calarasi nr.7.am varsta de 50 ani, 3 copii 6 nepoti si doresc foarte mult sa ma inscriu la emisiunea dvv.deoarece am vazut ca faceti lucruri minunate si poate ma ajutati si pe mine...nu sunt multumita de felul cum arat consider ca sunt prea grasa 1, 65 80 kg.am foarte multe riduri, dantura este foarte urata.sotul mereu ma jigneste spunandu-mi ca sunt grasa, zbarcita si urata, ii este rusine sa iasa cu mine pe strada.ma simt foarte complexata.toata lumea imi spune ca sunt urata si grasa.as fi foarte fericita daca m-ati alege va rog sa ma ajutati si sa-mi mai dati o sansa... mi-ati face cel mai mare bine ca nu am avut si eu noroc in viata din cauza aspectului fizic.va multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu intrii pe inscrieri la frumusete pe muchie de cutit.ro te inscrii la emisiune vii aici la noi si ti sa indeplineste visul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar si eu caut acelasi raspuns Iulia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum va pot contacta care e adresa dumnevostra

| lore_3429 a răspuns:

Intra pe extreme@protv.ro
mult succes!

| lore_3429 a răspuns:

Intra pe extreme@protv.ro
sper sa ai succes

| simona_5449 a răspuns:

Cum pot sa ma anscriu la emisiunea Frumusete pe muchie de cutit?

| Aslau_Alina_1996 a răspuns:

Cum pot sa ma in scriu la emisiune pe muchie de cutit