| 199609 a întrebat:

Cum pot sa-mi fac cont de youtube oficial, vreau detaliat, FUNDA
PS : Fara chestii de genu nu poti si punct. daca e asa nu va deranjati sa`mi raspundeti

2 răspunsuri:
| andyselena a răspuns:

Pai cand intri iti apare sus conectati-va ii dai click dupa iti apare creea-ti un cont si iti apar cateva intrebari raspunzi la toate si apoi dai urmatorul pas si gata

| gamemaster00 a răspuns:

Vezi ca in stanga sus e butonul login. Dai click pe el si o sa-ti ceara sa te loghezi. O sa iti apara si butonul sing in. Apasa-l