| iuandfto a întrebat:

Cum pot sa-mi fac publicitate la propriul meu blog? Am facut un blog cu toate lucruril tari de pe club penguin. Cine e interesat sa-mi lasa adresa de mess aici sau la un mesaj privat.

Răspuns Câştigător
| dya a răspuns:

Trimie massuri pe mess...roga pe prietenii tai sa trimita mai departe...

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Racz_henrik2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca nici eu nu stiu dar te rog sa-mi spui cum sa-mi fac propriul meu blog te rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Val construct ofera placari cu polistiren plu materiale pretu 50 roni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Accesati http://adevaruldespreozn.blogspot.com/ si vedeti cele mai interesante documentare despre extraterestri!

| Pitika_8928 a răspuns:

Hei ai facut blog gratis?
sau platit?

| alinpescarul a răspuns:

Pe diverse forumuri