| Antisistem11 a întrebat:

Exista vreun mod mai politicos asa de a iti arata interesul pentru o fata fără să pari creepy in ochii respectivei? Mai ales mai ales daca esti un străin.

3 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Arata-i cheia de la Lamborghini.

Posesorii de Lamborghini sunt fizic incapabili să fie creepy. Orice ar face sunt drăguți și atrăgători.

| mastadont a răspuns:

În general, dacă te comporți politicos și lași loc de bună ziua atunci nu ar trebui să pari creepy. Creepy începi să devii abia atunci când ești refuzat și tot insiști sau poate pari prea posesiv, prea gelos. Sfatul meu e să fii tu însuți însă să știi când să te retragi.