| analia0103 a întrebat:

Cum pot sa-mi pun poze pe clopotel.ro?

1 răspuns:
| ralurawrr a răspuns:

Buna.Eu sunt deja pe clopotel asa ca iti pot explica ce vei face:
Intri pe clopotel pe pagina pricipala. Te loghezi pe contul tau apoi dai sus unde scrie clopotel.ro in toate culorile scrie pagina mea, mesaje, camera mea, portofel si ultima iconita este cea de setari chiar in dreapta iconitei cu portofelul portocaliu. Dai pe aceea iconita numita setari. Apoi sunt trei tipuiri de propozitii si acelea sunt:
-optiuni contul meu
-optiuni pagina mea
-optiuni grupul meu.
Dai pe a doua(cea din mijloc) adica pe pagina mea, dai click. Apoi te duci jos si mai jos pana vezi ca scrie fotografia ta si mai in dreapta rasfoire. Dai pe rasfoire pentru a te duce in pozele tale si ati alege una ditre alele poze care le ai tu, una favorita.In final poza ta va fi va fi sus unde este statusul. Distractie placuta si sper sa te descurci dupa explicatiile mele care nu sunt prea resusite, recunosc.Pa!