| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa-mi schimb poza de profil de la TPU?;]]] vreau raspunsuri.Dau funda; x

Răspuns Câştigător
| icEmaN10 a răspuns:

Dai pe editare profil si de acolo te descurci tuwinking Trebuie sa ai un pic de rabdare deoarece nu se schimba imediat dureaza ceva happy

2 răspunsuri:
| Sp3ciaL0pS a răspuns:

Dai la editare profil si la selectare poza de profil

| HappYdaYGroparuL a răspuns:

Bună, vezi in stănga nişte scrisuri galbenne mai mici uitate la primul apoi numara 5, si ai sa gaseştii Editare Profil.
Şi scrie Acolo Browse sau ceva de genu sşi cauti in pc, poza pe care o vrei sa o pui!