| danyyyel a întrebat:

Cum pot sa parolez niste fisiere sau foldere? Sau cu ce programe?

Răspuns Câştigător
| arysa a răspuns:

Click dreapta pe fisier-add to archive-advanced(e al 2-lea de sus)-o sa-ti apara in dreapta set password.

4 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Era un mic programel cu folder key parca... Cauta si tu pe softpedia.com.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Folder lock 5. 9. 0. Il am eu pe laptop. Daca nu cunosti combinatia de taste care-l activeaza nu poate fi vazut nici folderul sau partitia ca atare.

| soseta ucigasa a răspuns:

Folder Guard

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma intereseaza cum sa parolez un folder dar voi nu specificati cum s-o faci, fiti mai expliciti