| BeibiiQutz a întrebat:

Cum pot sa sterg o intrebare de pe TPU vreau raspuns rapid funda?

Răspuns Câştigător
| Maysa a răspuns:

Intri aici http://www.tpu.ro/site-users/questions/ și apeși pe butonul 'Șterge' de sub fiecare întrebare. După aceea vei primi, pe adresa de e-mail cu care te-ai înregistrat în cadrul comunității, un link pentru confirmarea acțiunii.

1 răspuns:
| roxyb97 a răspuns:

Dai la chenarul potocaliu dupa ce te loghezi si dai la intrebarile mele si aclo jos in stanga scrie sterge sper ca te-am ajutat funda