| soniak a întrebat:

Cum pot sa sterg o intrebare? sau daca nu se poate, sa o editez?

2 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Tu sa stergi o intrebare nu poti, iar daca intrebarea este pusa de mult timp acum numai ai cum s-o editezi, tot ce poti sa faci este sa-i trimiti Ralucai un msg in care sa-i spui sa-ti stearga intrebarea, sus in dreapta la CONTACT.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o edita.Nu are nici un rost, plus ca vei crea multa confuzie pe site si risti chiar sa starnesti nemultumirea user-ilor care ti-au raspuns la intrebarea respectiva.Ca sa o stergi, trimite mesaj la contact in care pui link-ul intrebarii si o rogi pe Raluca sa ti-o stearga si in 5 zile maxim va fi stearsa.