| PrincessConsuela a întrebat:

Cum sterg o intrebare(daca se mai poate) ca am uitat...

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dacă ai pus tu întrebarea ai 3 posibilităţi: 1.Dacă întrebarea mai are opţiunea Editează o poţi şterge ori modifica de acolo. 2.O poţi raporta ca având conţinut obscen/ilegal, caracter irelevant ori neinteligibil sau spam, dacă se încadrează în vreuna din aceste categorii, altfel întrebarea va fi repostată şi trebuie sa ai cel putin 10.000 de puncte pentru a fi luată în considerare raportarea. 3.Scrii un mesaj din CONTACT, dai link-ul întrebării şi o rogi pe Stela să o şteargă. Ultimele două posibilităţi sunt valabile şi dacă vrei să ştergi o întrebare pusă de alt utilizator. Trebuie să ştii ca în ultimele două cazuri va trece un timp până se va şterge. Numai bine!

5 răspunsuri:
| BetaAlfaGamaDelta a răspuns:

Nu poti. funda?

| Beastboy a răspuns:

Intra pe blog si contacteaza pe cineva. trimitei linkul cu intrebarile pe care vrei sa le stearga si se va rezolva daca vb frumoswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa trimiti un mesaj la contact le explici problema dar nu intodeauna se poate sterge o intrebare pentru ca ar trebuie sa ia fundita cuiva. Sau ii trimiti un mesaj la privat Stelei 'StelaTPUro'.
Noul admin al TPU e se numeste Cristina.

| DanyBv a răspuns:

Nu cred ca poti sa stergi.

| rEEy a răspuns:

Nu mai poti sterge. daca vrei neaparat ii trimit un mesaj privat sau mail administratorului si il rogi sa o stearga// dai funda?