| nokef a întrebat:

Cum pot sterge intrebarile pe care le-am postat pe site? mersi!

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Intrebarile/raspunsurile de pe acest site nu pot fi sterse, insa daca ti mortis sa-ti stergi intrebarile/raspunsurile, esti binevenit oricand sa contactezi adminul site-ului : http://www.tpu.ro/contact
O zi buna! :)

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Poti sa trimiti o cerere la CONTACT http://www.tpu.ro/contact (ataseaza link-ul cu postarea, care vrei sa fie stearsa) sau sa raportezi/blochezi singur/a intrebarile sau raspunsurile. In mod normal, este nevoie de minim 2 raportari. Deci, mai rogi un prieten sa te ajute. Dupa ce postarile respective vor fi blocate, ele nu vor mai fi vizibile. Insa doar administratorul site-ului (Stela) le poate sterge de tot.

P.S. Apropo, raportarile abuzive/nejustificate se penalizeaza. Trebuie sa ai foarte mare grija ce raportezi, pentru ca daca depasesti limita maxima de raportari abuzive (10), poti sa fii suspendat/a. De fiecare data gandeste-te de zece ori, daca o postare merita sa fie raportata sau nu. Iar toate intrebarile legate de TPU trebuie sa le pui la categoria "Totul despre TPU", ca ceilalti sa le gaseasca usor si sa-ti raspunda mai repede, si ca sa fie ordine pe site. Succes! Numai bine!

| Anita20Peace a răspuns:

Uite...in legatura cu stergerea intrebarii :de sters sa stii ca n-o poti sterge.Dar in schimb trimite un mesaj la Contact si precizeaza ca vrei sa-ti puna intrebarea sub anonimat.(adica intrebarea nu se va sterge dar va fi anonima si nu se va mai afla in contul tau). Succes!

| Abc_1759 a răspuns:

De aici http://www.tpu.ro/contac îi trimiţi un mesaj doamnei Stela - sau cine este administrator acum - şi rogi să-ţi şteargă întrebarea (trimiţi şi link-ul). Probabil în ceva timp vei primi un e-mail prin care eşti anunţat/ă că ţi-a fost ştearsă întrebarea.
Baftă!