| VampiritaTPU a întrebat:

Cum pot sterge pe cineva din lista de prieteni de pe facebook?

Răspuns Câştigător
| allllexaaaa a răspuns:

Dacă are timeline, sub poza de ''cover'' e o căsuţă cu ''prieteni''. Te duci cu cursorul mouse-ului acolo şi jos de tot zice ''eliminare din listă'' sau ceva de genu'. Dacă nu are timeline, sub prieteni şi sub familie (dacă are familie) sunt câteva rânduri. Printre ele trebuie să fie şi ''eliminare''. Dacă nu ai înţeles, spune-mi pe privat

| VampiritaTPU explică (pentru allllexaaaa):

Multumesc, oare cate funde ti-am dat? laughing))

| allllexaaaa a răspuns (pentru VampiritaTPU):

Nu stiu dar imi place sa te ajut, vad ca esti noua. Boboc... bun venit printre noi.

3 răspunsuri:
| HappyForYou a răspuns:

Dai la prieteni si vezi la respectivul pe care vrei sa-l stergi ca scrie in dreapta prieteni dai pe el si ultima casuta de aia scrie stergere din lista de prieteni... Fundabatting eyelashes